Kalendář akcí

Turnaj v Postoloprtech

01.03.2014 19:28

V sobotu 8.března 2014 se uskutečnil 2.ročník Turnaje o pohár ČEZ v nedalekých Postoloprtech. Tradičními účastníky turnaje byli: minulý vítěz FK Postoloprty, VČSA Ervěnice, TJ Sokol Chýše a DKM Teplice. Turnaj se hrál v režii každý s každým, po nerozhodném stavu následoval penaltový roztřel a hrálo se 2x20minut na umělém trávníku. Vyhlášen byl také nejlepší střelec a nejlepší golman turnaje.

FK Postoloprty 1:1 (2:3pk.) VČSA Ervěnice

Po výborném pasu hostující hráčky na Medkovou, která měla volnou cestu po levé straně k brance domácích, nakopla míč do pokutového území, kde si domácí stoperka vrazila míč do vlastní brány a Ervěnice šli do vedení. Ke konci zápasu po faulu hostující kapitánky se k míči postavila domácí střelkyně, která si s balonem lehce poradila a poslala ho do hostující brány těsně pod břevno, kde si s ním golmanka nevěděla rady. Následovali penalty, které vyhráli Ervěnice těsně 2:3, když se domácí hráčka netrefila a branku přestřelila.

VČSA Ervěnice: Marcinová - Šidlochová, Cestrová, Pešoutová, Veselá - Horová, Badinková (C), Mrázová, Medková, Hýsková, Vlachová

střídali: Novotná, Myslíková, Antalová, Blůmová

VČSA Ervěnice 2:0 DFK Teplice

Domácí si od začátku zápasu drželi tempo, určovali hru, nepouštěli mnoho hostující k míči. Po faulu hostujících se k míči postavila domácí hráčka, která poslala balon až za záda hostující golmanky. 2gól pak přišel z penalty, kdy ve vápně hostující hráčka zahrála rukou. Marcinová tak vychytala první nulu na turnaji.

VČSA Ervěnice: Marcinová - Šidlochová, Cestrová, Pešoutová, Veselá - Horová, Badinková (C), Mrázová, Medková, Hýsková, Vlachová

TJ Sokol Chýše 0:1 VČSA Ervěnice

Tempo hry bylo od začátku hry velmi rychlé. Oba týmy byli aktivní, měli několik šancí, se kterými si golmanky dokázali poradit. Až v 2.poločase domácí obrana neuhlídala hostující Mrázovou, která poslala svojí střelou Ervěnice do vedení. Ke konci zápasu se Chýše snažila vyrovnat, měla několik jistých šancí, se kterými si nakonec nedokázala poradit a tak Marcinová udržela na svém kontě druhou nulu v turnaji.

VČSA Ervěnice: Marcinová - Novotná, Cestrová, Pešoutová, Veselá - Horová, Badinková (C), Mrázová, Medková, Hýsková, Vlachová

střídali: Šidlochová, Myslíková, Antalová, Blůmová

KONEČNÉ POŘADÍ:

1. VČSA Ervěnice

2. FK Postoloprty

3. TJ Sokol Chýše

4. DFK Teplice

Nejlepší brankářkou turnaje se stala Dominika Marcinová z týmu VČSA Ervěnice! Gratulujeme.

Libědice - Stará Garda

17.06.2012 15:30

Libědice (Stará Garda) 7:6 VČSA Ervěnice

Dne 17.6. se uskutečnilo Přátelské utkání mezi Libědicemi (Starou Gardou) a Ervěnicemi. Utkání se hrálo v Libědicích, kde se konala Pouť. Začátek utkání byl naplánován na 15.30.. Hrálo se 2x 45 minut. Chvílemi se Ervěnice ujímali vedení o jednu branku, ale soupeř to vždy zvrátil na svoji stranu.. Po zápase se všichni shodli, že se sehrálo opravdu výborné utkání. “Do zápasu jsme dali mnoho sil, takže náš výkon byl maximální" vyjádřil se k zápasu trenér hostujícího týmu.

Základní sestava:

A.Majerová (2.pol. A.Hausdorfová) - P.Dojáčková (C), V.Pešoutová, Š.Cestrová, V.Šofrová - L.Novotná, M.Kolomazníková, Š.Lukešová, J.Němcová - B.Hýsková, E.Šidlochová

Hokejově střídali:

M.Pešoutová, A.Vóglová, N.Paluchová ..

Přátelské utkání

02.03.2012 15:47

FK Postoloprty 3:1 TJ VČSA Ervěnice

Dne 2.3.2012 se uskutečnilo přátelské utkání v Postoloprtech. Začátek utkání bylo naplánováno na 17:30. Po 1.poločase byl stav bez branek(0:0). V 2.poločase měli domácí lepší taktiku, a tak hosté prohrávali o 2 branky. Z pokutového kopu se hostům podařilo snížit na 2:1. Ke konci zápasu po nádherné akci domácích se do Ervěnické brány dostal míč, po kterém Postoloprty zvítězili 3:1.